BKT TR-144 Zobacz większe

BKT TR 144 9.50x22 (6 PR)

520861

Nowy produkt

Opona rolnicza BKT o rozmiarze 9,5x22 o modelu bieżnika TR-144 opona dętkowa ilość płócien-6. Opona przeznaczona do ciągników rolniczych.

Więcej szczegółów

608 zł z VAT

Dostawa: 7-14 dni

Opis

Przeznaczenietrakcyjna, ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze
Rozmiar9,5x22
Typdętkowa TT
Ilość płócien (PR)6
Typ bieżnikaTR 144

Więcej informacji

Firma BKT jest indyjskim producentem wysokiej jakości opon przeznaczonych dla motoryzacji, rolnictwa i leśnictwa, maszyn górniczych, budowlanych, transportu wewnętrznego i wózków widłowych a potwierdzeniem wysokiego standardu jest uzyskanie certyfikatów “ISSO” oraz “Bezpieczeństwa”. Oznaczenie produktów firmy odpowiada europejskim wymogom wg. norm E.T.R.O. / T&RA. Opony BKT sprzedawane są do krajów Unii Europejskiej, Azji, Afryki, Australii oraz Ameryki Południowej i Północnej. Nowoczesna konstrukcja opon wraz z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów użytych w procesie produkcji cieszy się niezmiennym, wysokim uznaniem wśród użytkowników, a ich cechą charakterystyczną jest wysoka trwałość i jakość eksploatacyjna.

Dostawa

Zamówienia dostarczamy wyłącznie na terenie Polski. Przesyłki realizujemy w dni robocze. Czas potrzebny na dostawę liczony jest od momentu wysłania zamówienia z magazynu, do momentu dostarczenia przesyłki pod wskazany adres. Towar wysyłamy za pośrednictwem kilku firm kurierskich - w zależności od wagi i gabarytów.